Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 8.1 neúplné vypnutie

Zdravím, dostal sa mi do rúk ntb Acer E1-572G na ktorom je win 8.1 Pro no vždy keď sa ho pokúsim vypnúť normálne naskočí obrazovka s textom Vypína sa.. a displej sa vypne no ntb ide ďalej a nevypne sa. Indikátory si svietia ďalej, dokonca aj displej ktorý je vypnutý, a ventilátory taktiež idú. Ntb nereaguje na nič len podržanie zapínania a to ho vypne úplne.

zober do ruk čiste win a preinštaluj ho tymto si ho stiahneš
http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/creat e-reset-refresh-media

možeš použit aj recovery oddiel ale tam su všetky tie blbosti ktore tam nepatria
drivers tu si najdi ovladače
-------------------------------------------------- ------------------------------------------
inak najskor nabootuj nejaky live xp/w7 /tučnak a ak sa vnom vypne tak je to chyba toho win a nie hv