Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde pripojit telefon s PC

Zdar, potreboval bych poradit nebo pomoct- mam tu K750i, kterou zapojim pomoci datoveho kabelu, ale na displeji mobilu se napise, ze se telefon nabiji. Dale je hlaska, ze USB zarizeni neni poznano. CD nemam. Kde je chyba??? Na konci k pripojeni je obrazek PC..tak by to USB nabijecka asi byt nemela.

1. Stáhněte si soubor zip do počítače. Zapamatujte si, kam ho ukládáte.
2. Rozbalte soubor do dočasné složky.
3. Vypněte telefon.
4. Připojte kabel USB k PC, ale ne k telefonu.
5. Podržte tlačítko "c" a připojte telefon ke kabelu USB.
6. Tím se spustí Průvodce přidáním nového hardwaru ve Windows, který se bude používat během instalace.
7. Postupujte podle pokynů průvodce a vyberte "Instalovat ze seznamu...", stiskněte "Další".
8. Procházejte dočasnou složkou, vytvořenou výše v kroku 2, abyste vybrali ovladač k instalaci, a stiskněte "Další".
9. Když se nainstaluje ovladač, stiskněte "Dokončit".