Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při výměně GK a zdroje na pc za výkonnější.

Dobrý den.
Mám problém s tím, že po výměně GK a zdroje počítač sice standartně funguje, ale při spuštění hry (jakékoliv, co má náročnější grafické požadavky) po cca 5 minutách padne monitor do spánku (no video input) a pomůže jen tvrdý restart.Tak jestli vás prosím napadají nějaké možnosti řešení, budu vám moc vděčný!
Zmiňovaná sestava - win8, 16gb ram ddr3, procesor i7 3,5ghz, ati readon r9 270x, zdroj 600w, všechny ovladače nové, domívám se,že problém bude v nastavení biosu! Děkuji za přečtení a reakci.

Ahoj děkuji za odpověď a měl si pravdu! Chlazení karty grafické karty nestíhá. Doporučil by jsi mi prosím jak jí nejlépe uchladit? Stačilo by do šasí celého pc dát kvalitnější chladiče, nebo to přímo GK až zas tolik neovlivní?