Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tepelná pasta na pinech procesoru

Ahoj lidi :) mám takový problém nebo spíše obavy... Dnes jsem při instalaci nového procesoru na základní desku omylem použil více tepelné pasty než bylo potřeba. Ze strany se dostala kapka která stekla. V socketu nic není, ale 3 piny jsou jakoby pastou spojeny. PC jsem radši nezapínal...bojím se abych neodepsal cpu nebo i základovku :D jsem v loji nebo ma někdo s podobnou situací zkušenosti a poskytne mi řešení? :) předem moc díky ;)

pasta v minulosti bývala silikonová vazelina, tá pokud tam není neco pridáno, vodivá není,
dnes jsou pasty vylepšovány kde čím, ty luxusní prej stríbrem, stríbro je vodič vynikajíci

osobne sice predpokládam pomer silikonu a stríbra, milion : 1, tedy na tunu silikonu prijde gram stríbra, no co když ne .....

.... :puff: