Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Smazaný mstsc.exe

Nevim jak se mi to povedlo, ale asi sem máznul mstsc.exe ze složky System32. V Předchozích verzích složky už bohužel není, pokud tam kdy byl. Je to klient vzdálené plochy. Nevíte jak to reinstalovat?

Případně, nemohli byste mi ho někdo někam uploadnout (Win7)?

Píšu, že v předchozích verzích neni, bůh ví, kdy se to stalo. Já sem teď jen přišel na to, že ho nemám v compu, v těch předchozích verzích sou jen 2 dny a příde mi, že to zálohuje jen .dll, že na exáče to peče.

Jj, v cmd to nic neudělá, páč chybí ten soubor v rumplu.

Kdyby někdo měl ten soubor z plně aktualizovanejch 64bit W7 CZ, tak by snad měl běhat ne?