Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úložiště

potřeboval bych poradit jak uspořádat tyto disky...
Mám 60 GB SSD na které jsem si dal OS (W 8.1), steam, nějaké programy, google, atd. pak mám 750 GB HDD na kterém má pár her,fotky,videa atd.Jenže když je systém na SSD tak je z něj hned C: takže cokoliv stáhnu z internetu nebo dám na plochu tak jde hned na SSD a já bych potřbeboval jestli to nějak nejde dávat na to HDD nebo z HDD udělat C: ale abych ponechal systém na SSD...
předem děkuji za vaše rady,tipy a pomoc....

v prohlížeči jde nastavit stažené soubory do adresáře na d:
umístění "dokumenty" si přesměruješ na nějaký adresář na d:
stejně tak opravíš umístění dokumentů v office, pokud už jsou nainstalované.
na plochu nebudeš nic dávat, to je nechutný zvyk. ale využiješ ten zástupce "dokumenty" na ploše, přes něj to dáš na d:
vzhledem k poměrně malému disku občas (1x za měsíc-dva) vybílíš temp adresáře.
můžeš zakázat hibernaci, když to rychle startuje z ssd.
velikost swapu (virtuální paměť) omezíš na symbolických 512mb.