Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nová grafika (upgrade)

Dobrý den,

můžete mi prosím poradit jakou novou grafiku k ostatnímu (tu nejlepší možnou k ostatním komponentům)

MB ASROCK s.1155 Z77 EXTREME6, ATX
CPU Intel Ore i5-3450 - 3.1GHz 1155pin, 6M, BOX
Zdroj Seasonic 500W SS-500ET-F3 Bronze OEM
Chladič CPU Xigmatek SD1283 Gaia
HDD WD VELOCIRAPTOR 250GB, SATA, WD2500HHTZ, 64MB
VGA MSI N660Ti Power Edition 2GD5/OC
DIMM DDR3 Kingston 8GB (kit 2x4GB) 1333MHz BOX
Software MS WINDOWS 7 Home Premium CZ 64bit OEM SP1

díky

prečo chceš meniť grafiku, 660Ti je celko dobrá grafika a stále podáva dobré výkony v hrách

a keď je to už nutné tak aký je rozpočet na novú ?

EDIT: ale keď to nesúri počkal by som na radu r9 300 series od AMD ktorá má výjsť na další rok :)

Pokud je ta g.dostačující a "vse na ultra" v rozlišení/monitor FullHD, o čemž silně pochybuji, tak k čemu upgrade?
nV 660Ti je o 10-15% méně výkonnější nežli nV 760 no a rozdíl
oproti nV 970 je v průměru - 35%
Takto to vypadá v ultra nastavení ve velmi náročné hře -
(zdroj)

[http://pctuning.tyden.cz/ilustrace3/vagner/asus-gi gabyte-gtx-970/grafy/cry3-very-high-msaa-1920_proc .png]

Se svojí 660Ti jsi/budeš při takovémto nastavení pod hranicí hratelnosti 25 fps.

Ne mám rád kecy - prachy roli nehrají.
Procesor i5 HR s K nebo i7 HR a zdroj Seasonic 550W G.
(v podstatě jiný nový základ a nejen upgrada g. karty)
Navíc v prvé polovině příštího roku jsou/budou nové g.karty a snad i procesory, OS Win 10/D_X 12...)
Takže pilně šetři a počkej jak se to vše vyvrbí, však ti to zatím přeci jede vše na max.