Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna Redukce do USB

Dobrý den.Pořídil jsem si nový počítač a zapomněl jsem na to že mám starou tiskárnu HP LaserJet 1100 se starým kabelem.Koukal jsem se na tsbohemima.cz na redukce ,ale nevím jakou mám objednat.Moc Vás prosím o to jestli by jste mi ji mohli najít.Já našel tyhle dvě ,ale nevím jestli to jsou ony.Děkuji za pomoc.

http://www.tsbohemia.cz/delock-redukce-usb-centron ics-port_d166890.html

http://www.tsbohemia.cz/digitus-printer-cable-usb- to-ieee-1284-kabel-1-8m_d102710.html

http://www.tsbohemia.cz/sweex-redukce-usb-na-lpt-p ort_d118699.html

nejaké skušenosti s prevodníky USB > LPT mám a všechny špatné, pokud ovladač a software tiskárny nepredpokládalo že tiskárna bude takto provozována je s tím nekonečnej problém, furt nejakej problém,

sprvu systém budí dojem že je vše v porádku, no je to klamný stav, pár listú treba i vytiskne a pak vypneš tiskárnu znovu zapneš a system ji nevidí no treba i vidí no dáva chybové hlášky, nepripravená tiskárna, zarízení neodpovída, časový limit vypršel, neznáma chyba atd ...

jednou treba i tiskne v porádku, vytáhneš kabel z USB a dáš do jiného portu, systém ji znovu najde, jako další tiskárnu na jiném virtuálnim portu ... pak po čase budeš mít v systému treba 9 tiskáren ....

mám v pameti jediný prípad kdy problém nebyl, byla to nejaká inkoustová tiskárna kde prímo balení od výrobce obsahovalo prevodník USB>LPT

skusit to múžeš no Já bych LaserJet 1100 hodil do odpadu, za ty nervy to nestojí

.... :puff:

Pořídil jsem si nový počítač.Je to NTB přestavěný do Bedny a pán si tam dal plombu proti otevření.

A pán Ti dal nějakou záruční dobu,že to zaplomboval?
Jde zřejmě o nějaký poškozený notebook,který se snažil zachránit od sběrného dvora a pak ho výhodně prodat.

Je to NTB přestavěný do Bedny a pán si tam dal plombu proti otevření.

- pán je zrejme postava ze zákulisí seriálu "A je to",

- múže být následne zajímavá snaha preinstalovat systém, u mnohých notebookú ožívají USB porty až po probehnutí uvodní sekvence POST-u, do BIOS-u se tak lze dostat jedine pomocí klávesnice pripojené na interním radiči klávesnice, co teda USB klávesnice není .....

no treba to byla velice výhodná koupe

.... :puff:

1. HW není funkční.
2. Os neumí. Předpokládám, že jste zvolil správný postup instalace ovladače tiskárny HP do redmondského os, tj. nejdříve ovladače a tiskárnu zapojit až jako poslední krok.
Vše naznačí stáhnutí téměř jakékoliv Live linuxové distribuce a její nabootování.

Ták mám kabel v pc.PC si tiskárnu nainstaloval ,ale netiskne ...Mám w8.1.Prosím o pomoc

1) Není to kabel, ale převodník
2) Instalovals drivery k tomu převodníku?

Nebos to jenom propojil, jako hadici?

3) Zavolat někoho povolaného, kdo ovládá základy

// EDIT

Tak teď jsem dočetl ostatní i ten link prodejce.

Šmankote čaruj babičko. To není ani převodník.
Viz Karel a můj bod 3)

se na to vybodni, proč myslíš to nikdo neužíva ? z jednoduchého dúvodu, nefunguje to a když občas ano, je s tím neustále nejakej problém

koho by bavilo furt instalovat tiskárnu, rušit dokumenty v tiskové fronte, znovu se pokoušet o tisk, vytisknout pár listú a pak restartovat systém, restartovat tiskárnu, kdo toto absolvuje v pár kolech, veme tu tiskárnu a vynese jí pred dvere kanceláre ať si jí veme kdo jde kolem

pokud uvedené skušenosti nedokážeš vzít na vedomí a nutne je potrebuješ zažít jako vlastní, pak klidne pokračuj ve svých pokusech, nelze ti pomoci

.... :puff: