Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vir v tabletu

ahoj mám problém mám v tabletu (asi)vir ale problém je v tom že nejde odstranit (je to systémová aplikace)
hlásíto eset,kaspersky,mcaffee (dřív byl pokoj)
udělal jsem tovární nastavení -furt tam je ( ale to je blbost přece by se měl smazat) mám to brát vážně nebo ne ?
tablet http://www.alza.cz/nextbook-premium-8-ips-quad-d47 3009.htm#popis (bez ROOTU)
přidávám screenshot

Viry na Android neexistuji. Tedy pokud si je tam sam nenainstalujes pres nějakou aplikaci. Dale Antivirus na Android je demence... Systémové aplikace maji vždy pristup ke vsemu, jak asi myslís, ze Google vyhodnocuje jejich "odkud vzali tyto informace" grafy? Nic s tím nedelej, odinstaluj ten idiotsky antivirus a uzivej si androidu naplno.

PS: neinstaluj např. aplikaci Kalkulačka, která chce po tohle informace účtu.. tohle jsou "viry"

Diakritika je vedlejsi. :)

je to hodne zvlastni, ty soubory, ktere ti to ukazuje jsou opravdu podezrele, ale do /system/app se bez rootu neda zapisovat, ani vir tam nic zapsat nemuze, takze je zahadou, kde se tam ty podivne soubory objevily.

prvne se pres nejakej pruzkumnik souboru podivej, jestli tam ty udajne zavirovane soubory opravdu jsou, zkus jestli jdou smazat.

nakonec zalohuj uzivatelska data a proved obnovu tovarniho nastaveni a pak se hned podivej, jestli tam ty soubory budou po obnove zase.

jak tu pise predrecnik opravdu je temer nemozne chytit na Android vira a jeste k tomu bez rootu do /system, to proste nejde, ale na druhou stranu ty soubory jsou podivne, proto bych asi nevahal a tu obnovu tovarniho nastaveni pro jistotu provedl.

ano soubory jsem nalezl píšemi to nedostatečná práva pro pokusu o smazání
(zkusil jsem na to jen tak kliknou a píšeto tablet je z důvodu zabezpečený nastaven aby blokoval aplikace z neznámých zdrojů !)
toto nikdo nikdy nepovolil tak nechápu jak se to tam vůbec pohlo dostat
našel jsem v tabletu SLOŽKU root-ale je prázdná ale nikdo v tabletu root nedělal tak je to zvláštní

jestli to tam je i po obnove tovarniho nastaveni, tak je to tam od vyrobce, je to divny, ale on ten tablet je nejakej silenej noname. Tak naopak jedine udelat root a odstranit rucne nebo to tam nechat, kazdopadne odinstalovat pseudoantiviry a delat jako ze nic. :-D