Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi ve stolním PC

Dobrý den, mám nový počítač a z důvodu nemít kabel jsem si pořídil usb wifi.. chtěl bych se zeptat jestli existují nějaké podpůrné ovladače na zrychlení té wifi.. protože na PC mi download jede sotva 4MB/S a na notebooku starém 4 roky mi jede download 22Mb/s .. děkuji za odpověd

mám tady tuhle sítovou kartu http://www.alza.cz/connect-it-ci-232-mini-wifi-ada pter-150mb-s-d519290.htm#recenze

- na aku vzdialenost od routra s tym micro prijimacom pracujete? (BT USB prijimacie/vysielace dodavane ku klavesniciam su pomaly vacsich rozmerov), skontrolujte si intenzitu signalu, ak nieje plna alebo aspon 4 palicky, tak ten prijimac urcite znizuje prenosovu rychlost

- je priama viditelnost?

- myslim ze aj bez odpovede na hore polozenu otazku mame vinnika
- ak budete chciet mat na wifi obdobnu rychlost ako na NB, je potrebne ist do niecoho fyzicky vacsieho min. http://www.alza.cz/tp-link-tl-wn727n-lite-d155292. htm (sam mam starsi model ako nudzovku, a na svoje rozmery je OK), prip. tp-link-tl-wn722n-d514317.htm

- alebo najlepsia varianta - spojit pevne PC s routrom kablom