Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google play

Dobry den. Chtel jsem se zeptat jestli jde nejak udelat aby se mi z obchodu stahovali hry primo na sd kartu, mam bohuzel telefon ktery ma malou interni pamet a nektere hry diky tomu nemuzu nainstalovat. Dekuju za odpoved. Tomas

Prave ja hledal nejakou moznost kde nebudu muset delat root, nevim proc ale bojim se toho :D ale asi to jinak nepujde :/ kdyby se na obchodu stahla treba 10mb appka a data z toho by se dostahli na kartu tak by to bylo v pohode, ale takhle jak se to stahuje vsechno na interni pamet tak je to naprd..

Tak root vyzkousen pomoci programu VROOT. Navod jsem nasel na googlu. Nainstaloval sem vroot, dal telefon do tovarniho nastaveni. Spustil vroot, pripojil pres usb telefon a nic. V programu se neukazalo zadne pripojeni.. Nevite prosim nekdo jak udelat na tenhle telefon root?

Nakonec to slo, musel jsem ale stahnout novejsi verzi a ta mi telefon rootnula. Ale pak kdyz sem ninstaloval program supersu tak tam uz nejde dostahnout ty binarni veci co to chce, porad to pise ze pokud se to bude instalovat dele nez 5 minut tak mam resetovat telefon a zkusit to znovu ale to sem udelal asi 6x a stale nic.. Tak nevim. Jestli jsem takove strevo ze to nejde..

Pise mi to porad to same.. Mozna jsem ten root udelal blbe, v applikaci ktera je rusky nebo cinsky se naprd dela :D coz vroot je. Ale jak vroot dodelal root tak se mobil sam resetoval. A v aplikaci supersu slo dat stahovat ty veci co to chtelo. Coz kdyz sem tam nemel root tak neslo. Z toho usuzuju ze tam root mam. Ale pak nevim pro supersu nedoinstaluje ty veci a proc mi root checker hlasi ze telefon nemam rootnuty. Chtelo by to nazor a radu nekoho kdo delal root primo na tomhle telefonu :/