Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobry je vedny hdd ?? screen s HD tune !

Dobry den mam dotaz ohledne notebooku od vcera restartovani porad dokola a skace chy 0xc0000001 podle meho badani je chyba na hdd vnem . tady dam screen s HD tune .
Prosim jen o potvrzeni ,ze je KO .
Mam notebook 14 dni a hned todle tak zda mam vymahat penize od prodejce z aukra .Po rozdelani a prohlednuti hdd na zadu je napsano fixou asi z nejakeho servisu nevim ,19.8.2014 vektor 05 pozor !!! Zda me zkousel vyjebat s vadnym HDD .
tady ten screen s HD tune .
Prosim o radu ,za rychlou odpoved dekuji

Dobry dekuji za odpoved,ta teplota bych rekl je asi vadne zobrazena s programu nebo ma vadny senzor hdd ,protoze mam ho na stole zapojeny do pc je spis taky vlazny jen ,me jde spis o tu chybu 05 ,vsady pisou ,ze to je nejzavaznejsi chyba a dokonce to je napsany i na hdd asi z nejakeho servisu .Tak co snim zda ho vyhodit ,ze je po nem .