Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Používám více wifi karet v NTB. Lze svázat konkrétní wifi síť s konkrétní wifi kartou?

Dobrý den,

v notebooku používám více různých wifi karet (usb). Potřebuju mít každou kartu jinak nastavenou (pevná ip adresa v lokální síti). Zároveň potřebuji, aby se každá konkrétní karta připojila ke konkrétní wifi síti, pokud je tato síť v dosahu. Pokud síť v dosahu není, tak chci, aby se tato karta nepřipojovala k žádné jiné.

Lze toto, prosím, nějak zajistit?

Předem děkuji za rady.

Děkuju za odpověď.

Ale není to ono, co hledám. Já nepotřebuji nastavovat různé ip adresy a spol jednotlivým wifi kartám, to mám nastavené trvale a neměnně. Já potřebuji to, aby když připojím usb wifi kartu A k počítači, tak aby se mi připojila k wifi síti XYZ (pokud je tato síť dostupná. Pokud není, tak nepřipojovat nikam).

Napadlo by Tě, prosím, něco, jak toto řešit?