Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr Grafické karty do 4500,-

Zdravím, chtěl bych poradit s výběrem graf. karty do 4500,- s následujícím hardwarem:
Procesor: AMD FX(tm)-6300-six-Core Processor
Základní deska: GIGABYTE 970A-DS3P
Zdroj: Evolve max. výkon 450W
Maximální délka nové grafické karty 28cm.

Zmíněný zdroj by stál za zmínku k nové grafické kartě, a co se týče grafické karty R9 270x tak vím že je použítá, samozřejmě bych koupil novou. A jestli bych tak učinil stála by za to i s novým zdrojem?