Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačová hlava EPSON

Prosím o radu - mám tlačiareň EPSON STYLUS Photo PX710W a začalo mi skresľovať farby na vytlačených fotkách (tlačím len sporadicky). Spustil som čistenie tlačovej hlavy, no výsledok je taký, že tlačiareň na displeji vypísala oznam, že čistenie nie je dokončené. Na výtlačku kontroly trysiek v obrazci chýbajú veľké segmenty kontrolnej vzorky. Opakoval som čistenie viackrát, ale vedie to k ešte horším výsledkom. Moje podozrenie je na zasušenú hlavu - vie niekto poradiť, ako ju vyčistiť?

Ďakujem

predaj to za zbytkovu cenu. s tym uz nic nespravis. epson v tejto serii pouzil hlavu s extremne malymi triskami a preto zasycha. je to na servis prilis drahe. ak by si mal zaujem ju odpredat tak sa mi ozvi na mail. ja by som ju vedel pouzit na nahradne diely

U Epsonek mám z minulosti tu zkušenost, že opakované čištění bezprostředně za sebou je jen ztráta inkoustu a k ničemu nevede. Osvědčilo se po provedení jednoho čistícího cyklu před opakovaným pokusem udělat 8 až 24 hodin přestávku.