Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak a které nero nainstalovat?

strejda gůgl mi našel hlavně knížku Book.asp :-p

pořídil jsem si nový PC s XP HOME a chci vytrhnout DVD paličku ze stroje s w2k a zasunout si ji ;-) do nového...

1) jaký nero pro XP stáhnout, asi nižší verzi než 7?
(moje instalační nero cd nevím, jestli je pro w2k nebo xp)
2) jak na registraci, pojede se starým SN?
(nevím, který nero cd je ke které paličce)

Nějaký info:

kdysi byla ve w2k cd palička, pak dvd palička 1, teď dvd palička 2.
CD originály od nera jsem dohledal dvě:
- nero oem suite v6.0.0.20 s datem adresářů na cd 15.1.2004, SN neznám
- nero oem suite nero express 6 s datem adresářů 13.2.2004, tady je SN vytištěno na cédéčku

v PC s w2k mám nainstalováno nero 6.3.0.3 + češtinu, ale už si nepamatuju, kde jsem ji sehnal a jak co instaloval...

za rady uctivě děkuji :-)

Sedmičková verze přes některou pakárnu nabízí nové možnosti.
Taky mám legendu LG 4163 s FW A105. Mám-li nastartován W2000,
tak jedině NERO7. Na WinME jedu na staré verzi 6 Enterprise Edition.
Zatím na W2000 funguju už na hodně staré verzi 7.2.0.3b, bez problémů.