Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smart TV Samsung, nahrávání na disk.

Dobrý den,

prosím vás, abych mohl přes smart tv Samsung nahrávat pořady na disk, je nutné aby si televize tento disk nejprve naformátovala.
(připojení přes USB). Problém je v tom, že takto naformátovaný disk potom můj počítač nedokáže číst. Po připojení k počítači (USB) se objeví dialogové okno s textem: "před používáním je potřeba disk naformátovat" (Nebo něco podobného).

Je nějaký způsob, jak dostat nahrané pořady z toho disku do počítače?

Děkuji.

je to Tvúj první kontakt sproblematikou nahrávaní TV poradú ? asi ano, jinak by jsi vedel co je známo už pár let, totiž inteligenci televízorú výrobci nepekne zneužili proti užívateli.

Výrobci podlehli tlaku filmových monopolú a zavedli restrikce, porad sice múžeš nahrát ale prehraješ ho pouze u sebe, na zarízení kde jsi záznam porídil, protože je zašifrovaný, nelze ho prenést a prehrát na jiném zarízení.

Co není žádnej problém u záznamu porízeném na hloupém set-top boxu za pár stokorun ..

No nejsou ty inteligentní TV nádherní ?

.... :puff: