Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP Chip 2011 to Windows 7 64x

Ahoj lidi, mam tu snad nejvetsi problem sveta. Kamarad mi pujcil svuj Chip CD. Kde je napsano ze se to nainstaluje samo atd..to by slo jenze..2problemy...

1] Pri instalaci me se to zeptalo na zvoleni sektoru z 1TB tak jsem zvolil 200GB a najednou po instalaci mam jen 200GB a zbytek nikde...

2] pri snaze naisntalovat Widnwos 7 mi pise ze soubor nejde spustit a nejde spustit ani pri bootvani z CD...

jsem fakt v haji...

Prosim o pomoc...

Strčím do DVD mechaniky

Windows 7 HP 64x S LICENZI!!
V biosu dám F12 (bootovaci menu) nebo jak to nazvat a zvolim DVD-ROM
Poté se mi PC vypne (nic se neděje)
Zapnu ho a zapne se ta poj.. verze Windowsu Xp...
Snažil jsem se vytvřit bootovací flash disk ale nešlo mi to protože na flashce cosi nerozpoznali (teď zkouším další)

Nevím prostě jak se těch blbých xpeček zbavit...byla to od něj rada nad zlato... (ano nevěděl jsem co to dělá) myslel jsem že to jsou norm xp jenže to se začalo instalovat samo.