Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchatka s kvalitnim mikrofonem

Prosím o radu nějakých sluchátek s kvalitním mikrofonem. Nahrávám na youtube takže preferuji kvalitní mikrofon. Maximální cena 1500kč. Děkuju moooc za rady:)))
Upravena velikost písmen.
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Tak to asi jedině sluchátka a mikrofon samostatně. Ale mikrofon pod jeden tisíc, spíš možná pod dva nebude žádná sláva. A hledej mikrofon s kardiodní (lépe superkardiodní) charakteristikou kvůli potlačení okolních zvuků.