Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem po zapnuti.

Dnes jsem slozil nove PC: MB: MSI A78-G41 PC Mate, Procak:AMD Athlon X4 860K Black Edition Kaveri, RAM: Corsair 4GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Blue Vengeance Low profile, Grafarna:
MSI N650TI-2GD5/OC . vse zapojeno jak ma po zapnuti se tvari ze jede ale na monitoru se nic neukaze . Monitor je funkcni zrovna na nem pisi , testoval jsem i s jinou grafarnou a to same jine veci na otestovani nemam. poradi nekdo kde muze byt problem???

Dobrý den,
nevím, zda je téma ještě aktuální, ale měl jsem stejný problém. Bohužel tato deska v základu nepodporuje tento procesor. Flashnutí desky na nejnovější verzi biosu tento problém odstraní. Bohužel pokud nemáte k dispozici ještě jeden procesor, je to celkem problém. Já si půjčil od příbuzných AMD CPU socket FM2(už nevím, který konkrétně), který mi deska pobrala. Flashnul bios a vrátil tam X4 860K a již to jede. Snad vám tato rada ještě k něčemu bude :-|