Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová grafika

Dobrý den, chci se zeptat jaká grafika bude lepší pro můj pc.
komponenty: CPU intel core 2 quad q 8200 2,3Ghz/2,8Ghz
MB: asus p5kl-in/am gb
Ram: 4gb ddr 2
PSU: nějaký fotron 350W(budenový od seasoniku
Mám na výbeěr z GTX 750Ti nebo GTX 660. Předem děkuji.

No je vidět, že víš o čem píšeš a tvůj procesor je jeden z divů světa.
Ani jedna ta g.karta naplno nebude makat, ale klidně si je kup a potom si spusť nějaký 3D Mark a porovnej výsledky s dostatečně rychlím procesorem, budeš se velice divit.
(jo a starší nV 660 je asi o 25% výkonnější jak ta 750Ti)
Jinak mám podobný CPU na starý sestavě přetočený 2.8/na 3.5GHz + nV 460 a ta též naplno ne a nemaká.