Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení SATA s IDE

Dobrý den. Můžete mi prosím poradit jak nejlépe propojit disk WD 320G IDE s deskou MSI H81M-P33 SATA?
Řadičem, nebo redukcí? Případně mi doporučit, nějaké elegantní řešení.
Děkuji předem.

Případně mi doporučit, nějaké elegantní řešení.

Elegantné by bolo kúpiť nový 500GB SATA harddisk.

Ak ide iba o docasne prepojenie (za ucelom skopirovania dat), tak existuju USB - PATA/SATA redukcie.