Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na hernú zostavu?

Ahojte, prešiel som si vlákna na tomto fóre a zložil som si zostavu. Mám však podmienku, musí byť z obchodu edigital.sk. Mám tam kupón na celkom veľkú zľavu tak to aj chcem využiť.
odkaz na zostavu
Uvedomujem si, že zdroj nie je najšťastnejší, ale Seasonic zdroje nemajú na výber. Najprv som chcel zvoliť AMD procesor, no využívam počítač aj na rendering, teda som zvolil Intel.

Prosím Vás o názor, ďakujem.

1. nakupuji tam co mají to co chci a ne tam kde mi prodají co chtějí oni

2. zdroj rozhodně ne Corsair VS 500W, nýbrž alespň Corsair CX500 500W

3. netřeba moduly a 1866 frekvencí, ale 2x4GB/1600 s napětím 1.5V

4. chladič se moc nepovedl

5. Intel nebo AMD je na tobě, Intel i5 má vyšší výkon na jádro = vhodnější v jedno dvou vláknových aplikacích/hrách
FX "traktor" 83xx vhodnější pro práci s videem, ovšem za cenu vyšší spotřeby