Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG Optimus L9 II - nedostatek RAM

Zdravím, mobil mi ve spuštěných aplikacích hlásí 20-50 MB volné RAM (využité 730 MB, spuštěné aplikace využívají MAX 200MB).. čím to může být? Nic dalšího puštěné nemám, žádné cleanery apod. Např. hry mi jedou v pořádku, ale když zapnu prohlížeč (chrome) tak se začne sekat a občas se i samovolně vypne (zřejmě kvůli nedostatku RAM), a to mě celkem sere. Díky za odpovědi

Nemám nemám, všechno jsem už kontroloval.. taky je divné že mi správce úloh ukazuje cca 220 MB RAM volné ale když se podívám přímo do spuštěných aplikací tak je tam jen 150 ( po včerejším restartu celkem ještě dost, ale nepouštěl jsem žádné aplikace nebo internet). Možná by to vyřešilo promazávat cache u každé aplikace, ale to přece nebudu dělat pořád dokola

Nespekuluj,je to daň za šetření,Android je nenažranec a po čase provozu se ukáže téměř vždy,že 1GB RAM je málo. Telefon prodej a poohlídni se po vybavenějších. Ale žádné eldží nebo Samsungy. Již jsou lepší značky.

Tak jedine root a odpalkovat to pryc natvrdo.

Mimochodem, to ze aplikace zabiraji pamet RAM je naprosto OK, proc by pamet mela byt nevyuzita. Android si umi nepotrebne aplikace sam ukoncit, pokud je potreba dalsi RAM pro prave bezici aplikaci na popredi. Pokud je problem, ze aplikace na popredi nema dostatek RAM a seka se, tak potom je tam nejaka chyba a zkusil bych jako prvni obnovu tovarniho nastaveni a pokud to nepomuze, tak nejakou customROM, ktera chybu neobsahuje.