Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazi sa HDD

Dobry den,
dnes mi prisiel HDD (WD Blue 1TB) + esterny box (AXAGO EE35-XA3 ALINE)
Vpravo dole na ploche ukazuje, ze je pripojeny hardver AS2115, ale HDD sa mi nezobrazi medzi diskami. CIze ako keby nebol pripojeny.
Neviete prosim kde moze byt problem?

Dakujem velmi pekne za odpoved

OS - Windows 7 Ultimate 64-bit
V PC mám pripojene 2 inetrne HDD... 1x Segeate 1TB, a 1x Hitachi 80GB
Obidva tieto HDD su rozdelene na dva oddiely (neviem ako sa to presne nazyva - C,D,G,H)
To pisem len preto, ak by to mohlo mat nejaky suvis s mojim problemom

http://www.alza.sk/axago-ee35-xa3-aline-d1775025.h tm

http://www.alza.sk/western-digital-caviar-blue-100 0gb-64mb-cache-d332694.htm

- zobrazi sa disk v spravcovi zariadeni?

- ak ano, spustit - diskpart - list disk (najdete ciselne oznacenie noveho disku 1 TB) - select disk X (cislo disku s ktorym budete pracovat) - create partition - select partition 1 - active - format fs=ntfs label xxx (xxx - date si nazov disku) quick - exit (disk normalne uvidite v tomto PC)

ak - nie, je potrebne zistit ci je problem v boxe alebo v HDD, pripojte si disk na ESATA alebo priamo do skrinky na SATA port ako interny disk a uvidite ci Vam pojde, ak ano tak je problem v boxe, ak nie tak v HDD

Aha, to som nevedel. Kazdopadne je to uplne zanedbatelne, vzhladom na velkost HDD to predstavuje len maly zlomok kapacity disku :D
To som sa len tak pre zaujimavost pytal :D
Takze dakujem velmi pekne vsetkym odpovede, prajem prijemny den