Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP sp3 problém s aktivací

Zdravím,

zhruba 10 let zpět jsem si pořídil pc sestavu co u sebe měla origo windows. Dnes už počítač neexistuje a tak jsem tento disk použil jako instalačku po formátu na počítači známé. Po instalaci jsem standardně vše nastavil, stáhl ovladače a zadal Sériové číslo z mého starého počítače. Vše bylo ok, do doby než mě napadlo se podívat do vlastnosti systému, kde jsem zjistil že tyto XPčka obsahují pouze SP1, po aktualizaci na SP3 a restartu, po mě počítač znovu chce vložení sériového čísla a původní co bylo k těmto windowsum nepasuje... (toto sériové číslo nebylo mnou ani jednou použitě, počítám s tím že jediné použití proběhlo při prvotní instalaci).

Pokud měl někdo podobný problém, budu rád za každou radu.

Díky

Změna obecného předmětu, původně: Windows XP sp3 problém (host)

toto dnes nereší nikdo, není co, Microsoft podporu XP ukončil, nemáš dúvod cokoli kolem Windows XP rešit pomocí Microsoft-u,

zanes to do servisu, rekni co chceš nebo najdi skušeného mládence, triviálni problém a všeobecne známe rešení, že se nedoneslo k Tobe je zrejme tím, že je to pro Tebe problematika absolutne neznáma, z čeho vyplyne že se tím nemáš zabývat, zabere ti to príliš moc času, pokud času máš dost nebo dokonce prebytek tak potom OK, hledej najdeš, zatím, hledej na forach príspevky psané ješte pred dobou kdy se internet považoval za slobodné území a nebylo nutné nekam zasílat foto osobních dokladú a kdy se provozovatelé serverú nebály žalob za šírení nelegálniho obsahu, žalob za šírení odkazú na nelegálni obsah, nebo žalob za šírení návodu na získaní odkazú na nelegálni obsah

ach jo, bylo to vlastne včera a jak je to dávno

ješte 2-3 roky a lidičky budou tak tupý jak v US, všechno bude služba kde se zaregistruje kredit karta a jede to, kde se nezaregistruje kredit karta bude všechno nelegálni

.... :puff: