Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - odlišný zvuk pro SMS a oznámení aplikací

Dobrý den.

Je možné v Androidu 4.4.2 (zařízení Asus Zenfone 4) nějak nastavit různý způsob upozornění od aplikací a pro SMS? Ideálně bych chtěl zvuk a vibrace při oznámení od aplikací zcela vypnout, protože je na rozdíl od zpráv nepotřebuji vědět hned. Zatím jsem se nedíval do nastavení pro vývojáře. Pokud to v Androidu nejde, existuje alespoň nějaká aplikace?

Děkuji.
Michal Stanke

Ideálně bych chtěl zvuk a vibrace při oznámení od aplikací zcela vypnout

Tohle neni problem Androidu, ale tech aplikaci, ze nemaji volbu pro vypnuti/zapnuti oznameni. Jestli existuje nejaka appka, ktera to dokaze potlacit, nevim, ale fakt je, ze na Google Play se najde snad uplne vsechno. Dost mozna bude potreba root. A hned me napada, ze by to mohlo jit zakazat pro jednotlive aplikace pomoci XPrivacy, jenze k tomu potrebujes ten root a mobil kompatibilni s Xposed framework, coz nevim, jestli tvuj je, myslim, ze ne, protoze Zenfone 4 je SoC Intel Atom. Ale presne si to zjisti radeji sam, pripadne pohledej na Google Play, treba jeste objevis neco jineho.