Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se vypíná

Dobrý den.. Dnes jsem si vzal od kamaráda PC s tím že by ste mi dokázali poradit co s ním je..
PC má problém, že při načítání OS se vypne, nebo se nezapne Monitor a nic ... Prostě jen běží větráčky a pod..
tak co dokázali by jste mi poradit?? . Předem díky :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Obnova tohoto téma..

Jsem KuřBuřt a rád bych se vrátil k tomuto tématu..
Koupil jsem si nový zdroj (400W) a problém přetrvává..
PC se zapne o hodně lépe než předtím, protože potřeboval vyčistit, ale zase mi vypovídá službu grafická karta (musím jet na Integrovanou)
Bohužel i koupě nového zdroje nepomohla a PC se stále vypíná..
Je možno to, že se PC vypne z důvodu přehřátí CPU??..
PC se totiž vypne při biosu i bootu..
Nevím co dál..
Věděl by někdo jak se dostat do teplot v tomto biosu?? (viz foto)

Jsem KuřBuřt

- :?: opravdu?Proč máš 2 nicky?
KuřBuřt [88.100.202.xxx],KUB1C3Q[46.167.206.xxx],

PC se zapne o hodně lépe než předtím, protože potřeboval vyčistit,

co je to o hodně lépe,že jako vypne o trochu dýl?

Je možno to, že se PC vypne z důvodu přehřátí CPU??.

- ano,velmi pravděpodobně,ale pokud blbne i grafika,může být vadná i deska

Věděl by někdo jak se dostat do teplot v tomto biosu??

phoenix.html -kapitola PC Health

Dva nicky, protože sem to nechtěl zveřejňovat pod tímto Nickem..
O hodně lépe - to znamená že předtím než sem ho vyčistil tak trvalo cca 5s než se po stisknutí Power zapnul PC
- Ale zase nevýhoda ta, že se vypne právě že dřív..
A co se týče těch teplot v Biosu .. Tak nevím jak, jakým tlačítkem se tam dostanu.. v Biosu (přiložené foto předtím ) to tam nikde nevidím..
Proto bych potřeboval vědět co a jak .. Abych skouknul teploty ..