Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s DVD mechanikou

Zdravím,
nejspíš mi odešla mechanika v notebooku a chtěl bych si koupit novou a sám vyměnit.
Může mi někdo poradit jakou mechaniku (DVD vypalovačku) koupit? A na co při koupi či výměně si dát pozor?

Notebook:
ASUS K53SV

Díky za odpovědi

Dát dvojnásobek jen proto, že to má napsáno ve specifikaci ASUS, mi přijde dost mimo.
Asi takhle: SATA mechaniky pro notebooky jsou stejné, lišta a uchycení do notebooku lze přehodit.
Čili: vyndejte původní mechaniku, odšroubujte uchycení, vycvakněte lištu, našroubujte uchycení na novou a lištu cvakněte taky.