Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD monitor

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem HD (1366*768) monitoru, ted mám ips full hd, ale je to moc velké, jinak sem s ním spokojen... V hd jsem za přijatelnou cenu našel jen TN monitory... je tenhle v pohodě?

http://lcd-monitory.heureka.cz/asus-vs197de/specifikace/#section

Ty monitory jsou porad stejne velke, pokud bys mluvil o rozliseni to jest 1366x768 atd. Tobe se asi jedna o velikost, teda 18,5" by bylo akorat?

Nevim k cemu to budes pouzivat, ale v teto kategorii nic lepsiho nesezenes, bezne lide pozaduji displeje aspon 22" pokud jde o Wide (sirokouhle nebo aspon 20" normalniho 4:3 formatu.