Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem, nejspíš Jack

Zdravíčko kamarádi, mám teď nějaké problémy se zvukem. Nejdou mi zabudované reproduktory ani sluchátka přes jack. Myslím tím filmy, hudba atd. V nastavení zvuku když vyzkouším zvuk levé a pravé sluchátko / reproduktor, tak to slyším. A když vytýhnu jack, tak mi z něj svítí červené světýlko malinko. Můžete mi poradit? Mám Notebook Lenovo ideapad y580.
Díky moc

červené svetýlko ... hmmm

notebooky dnes už mají bežne dva samostatné zvukové výstupy, jeden dáva výstup na reproduktury, druhý jde na konektor sluchátek, je to proto že spousta lidí používa notebook na online komunikaci kdy mají sluchátka a mikrofon na krku a pritom mají spuštenou hudbu nebo film ...

jak se to vše chová se nastaví v ovládacim panelu zvukové karty, existence tohto panelu býva podmínená nainstalovánim správneho ovladače

... :puff: