Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oplatí sa mi kúpiť notebook Lenovo IdeaPad Z585?

Dobrý deň, som tu nový a prišiel som sem hľadať odpovede ohľadom notebookov.Preto Vás prosím o radu.Plánujem si kúpiť notebook po vianociach a našiel som si jeden notebook ktorý sa mi celkom pozdáva.Viacmenej ho chcem na hry a poprípade filmy.... Cena je teraz 423 eur a niake drobné. Notebook som našiel na stránke Alza.sk. Tu je: http://www.alza.sk/lenovo-ideapad-z585-grey-d52978 6.htm#recenze Ďakujem za rady.

neoplatí sa nič kúpiť na vianoce a notebook zvlášť, po vianociach, do mesiaca, dvoch, bude všetko lacnejšie minimálne o 10%

no ale keď vianoce tak vianoce, kašlať na 10%

ako pozerám z okna, vianoce by som rovno zrušil, kým nieto minimálne pol metra snehu a 5 stupňov pod nulou, o vianociach nemôže byť reči, je to nejaký podvod

.... :puff: