Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blue screen

Dobrý den,

prosím o radu.Před dvěma týdny jsem měnil grafickou kartu GTX 750 Ti.Od té doby se mi čtyřikrát vypnul PC.Naskočí modrá obr. a PC se restartuje.Může to být zdrojem?Má 400W.Děkuji za odpověď.

o výkonu zdroje rozhoduje zatížitelnost 12V větve, ta je u tebe tajná.

modrá smrt zanechává nějaký text - pak je to obvykle sw chyba. např. jsi měl předtím ati grafiku, taď nvidia a staré ovladače jsi neodinstaloval.
když neumíš chybu v prohlížeči událostí najít, existuje nirsoft bsod viewer.