Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívající se notebook

Ahoj.
Mám problém u svého notebooku s AMD a to ten, že se přehřívá.
Udělal jsem si i vlastní chaldízí podložku z krabice, kde jsem dal 4 větráčky, když tam strčím ruku, fouká to studený vzduch až moc, což byl můj cíl, ale pomohlo to jen procesoru.
Procesor nepřesáhne 50°C, ale grafika, to je už jiná, ta má v klidu i 70°C.
Grafiku jsem ráno opravoval, musel jsem tam přepájet nový kondenzátor, jelikož jsem jeden omylem urval.
Myslíte si, že je na vině HW problém grafiky?
Mám doma sice ještě jednu tu samou grafiku, ale nechci jí ještě zbytečně měnit, pokud to není HW chyba.
Díky za rady.

Grafiku jsem ráno opravoval, musel jsem tam přepájet nový kondenzátor, jelikož jsem jeden omylem urval.

To znie zaujimavo. Chladenie je plne funkcne (ventilator sa toci, pasivy spravne doliehaju)?

ta má v klidu

Urcite je v klude (nebezi nieco na pozadi)? Cim to merias? Vysoke teploty sa zobrazuju aj v BIOSe?