Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá Smrt a Restartování

Dobrý den mám takový problém s mým asi 2 roky starým noťasem.Dnes ráno jsem ho zapl a šel sem na facebook a do toho jsem si pustih hudbu na youtubu a zničeho nic se mi oběvila modrá smrt a po restartu při samé činnosti sem mi uplně zastavil disk větráček a celý se vypnul a za 2s se začal zapínat a stalo se mi to od dnešního rána asi 3krát.
Prosím o radu :-) jo a stává se to hlavně při flash playeru

deaktivovať hw akceleráciu-tá robí obrovský problém hlavne v spolupráci s niektorými verziami ovládačov pre nvidia,alebo odinštalovať stávajúcu verziu flash playera a vrátiť sa k 10-kovej verzii,to je aj všeobecná rada od adobe,pokial novšie verzie vyvolávajú neriešitelný konflikt v stávajúcej hw konfigurácii

no a? co tě vede ke stahování ovladačů přes správce zařízení od omezeného ms?

na rozdíl od normálních výrobců, hp nelepí zespodu štítek s přesným typem notebůů?
ani nejde typ vyčíst žádným diagnostickým programem?
hp nefungují stránky a vyhledávání, nemají support pro ten notebook?

nebo pořád čekáš, že někdo z poradny za tebou přijede, přečte si ten typ a vyhledá to u výrobce za tebe?