Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bílé čáry na obrazovce (NOVÉ VLÁKNO !)

Dobrý den včera jsme se tady trochu chytli a chci začít od znova děkuji

Mám tento monitor :24" BenQ RL2455HM koupil jsem si ho asi 3 dny z5 z monitoru do počítače mi vede MODRÝ propojovací kabel a napájecí zařízení jinak nic víc !

Na monitoru mám bílé tenké a rýchlé čáry které se oběvují jen někdy např: Když hraji hru, jsem na internetu ale např. když se mi načítá obrazovka z WOT tak se nic neděje nevím co s tím někdo tu psal že to je zemní smyčka ale já si s tím nevím rady.... Kdybych to dal do servisu tak to dostanu na konci ledna a to se mi nechce takže jde něco udělat abych tomu obešel ?

minule jsi spíš neodpověděl, tak doplním:

1) kolik má ten konektor od monitoru pinů?
p: Dostal jsem 2 kabely jeden bílý je na něm napsáno R a druhý modrý na něm je napsáno R a jdou tam dát jenom tyto dva

obvykle modrý vga má 15 pinů, dvi (obvykle bílý) má hafo.

2) když se vzdáleně připojíš na ten pc, ukazuje se to taky?
p: Nevím jak se "vzdáleně" připojit

vzdálená plocha, nebo mít nainstalované vnc.

3) když připojíš jiný monitor - taky?
p: Ne ten monitor který jsem měl doposud funguje bez problémů !

tak kdo ty čáry dělá - grafika nebo monitor?

Nechytli, jen jste začal urážet lidi okolo, "PanMudry". Být schopný popsat datové kabely a jak je vůbec monitor připojen, na to není třeba být ten "nerd", ale mělo by stačit základní vzdělání a aspoň jedna Poirotem oblíbená buňka. [2], [3] - hezounké.

Vem mobil vyfoť to a hoď sem obrazek :)

Ani toho nejste schopen, požádat o zmáčknutí klávesy: "PrintScreen" a o následné operace bych se už i bál. Budu nařčen z bezuzdého nerdoství a jiných zločinů proti moudrému tazateli.