Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s windows 8.1 na 7

Čus hoši koupil jsem si ntb AMD A-6 6310, 8GB RAM, 1TB+8SSD, Amd Radeon R4,OS 8.1 a chtěl jsem se zeptat jestli se vyplatí přechod na starší verzi windows 7 kvůli hrám např fifa 14, call of duty 2 MP, prototype, furt jsou někde potíže se spuštěním a už mě nebaví věčně řešit problémy, ale nevím jak pak dostanu třeba zpět v 8.1 protože nikde nemám napsaný produkt key, a nevím jestli W7 nebude omezovat výkon kvůli starším akcelerátorům :) ale s hrama jsem nikdy neměl problem :) a už jste někdo přecházel u nového ntb hned na starší systém? :)

Windows 8 ma svoj KEY ulozeny v BIOSe takze to riesit nemusis a kedykolvek si ho preinstalujes spet na Win 8.1 tak ti ten kluc sam automaticky detekuje. Napis nazov tvojho notebooku alebo si zisti sam ci na stranke vyrobcu su ovladace aj pre Windows 7, ak ano tak mozes kludne sformatovat a nainstalovat Windows 7.