Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívá se mi procesor a vypíná pc.

Dobrý den,
mám takový problém, koupil jsem si novou základovou desku a procesor, po zapojení jsem zreinstaloval windows a nainstaloval ovladače základové desky a grafiky. Ale teď je problém, že jak začnu hrát tak se začne přehřívát procesor, program HWMonitor ukazuje průměr kolem 50-60 stupňu a max 70 stupňu. A pak se mi třeba někdy zresetuje PC, nebo naskočí modrá obrazovka a resetne se pc. Tak už nevím co bych s tím měl udělat. Chlazení na procesoru mám taky nové http://chlazeni.heureka.cz/arctic-cooling-freezer- 7-pro-rev-2/ .Prosím o nějakou radu. Předem děkuji. :)

A ještě je docela divné, že když naistaluju ovladače od grafiky, tak to po restartu funguje, ale jak pak vypnu pc, nebo resetnu, tak mi přestane fungovat ve windowsu windows aero a napíše to že grafika nezvládá zobrazení aero a třeba i hra mi pořád padá, tak jestli to nebude problém třeba v základové desce, že se přehřívá. Grafické ovladače mám z CD a jdou aktualizované a na to že grafiku mám co rozjede nejnovější hry, tak je to docela divné

možno je to blbost ale ked tak on ma niekto opravý :)

na starom PC som riešel niečo podobné, problem bol nakoniec v case ktorú som mal nalepene pod stolom tak že teplo nemalo kade unikať. Case som trochu odsunul pridal vetrak dozadu a problem sa vyriešil

možno to nieje presne tvoj problem ala skusit treba všetko :)

Jo a to by vyřešilo přehřívání procesoru, dále jsem měl ještě problém s tím, že když naistaluju ovladače od grafiky, tak to po restartu funguje, ale jak pak vypnu pc, nebo resetnu, tak mi přestane fungovat ve windowsu windows aero a napíše to že grafika nezvládá zobrazení aero a třeba i hra mi pořád padá, tak jestli to nebude problém třeba v základové desce. Grafické ovladače mám z CD a jdou aktualizované a na to že grafiku mám co rozjede nejnovější hry, tak je to docela divné