Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobile root

Dobrý Deň chcel by som sa opýtať ako rootnuť mobil.

číslo modelu : LG-E430
verzia androidu : 4.1.2
verzia jadra : 3.4.0

Predom Ďakujem za spoluprácu a pomoc :-)

Jenom trosku Redmaxe opravim.Spatnym postupem u rootovani muzes tel. bricknout.Telefon se neznici,jenom ho uz nespustis.Ano bud zbyva dat do servisu,anebo si nahrat zakladni rom pres PC.Jenom upozornim,ze je to dosti narocne zvlast pro nekoho,kdo tomu nehovi.Tudiz jak rika Red pouze na vlastni riziko.