Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus M2N DH rozšíření sestavy:

Dobrý den chtěl bych mé staré pc upgradovat pro tátu na multimédia a hry nebo filmy.

Potřebuju poradit s parametrama všech novejch komponentů který tam chci dát.

Nový CPU:
Athlon 64 X2 6000+
Nevim si rady s tim co se stane když tam je athlon 64 4000+ orleans a já tam dám Athlon 64 X2 6000+ bez aktualizace biosu podle asus.cz

Zdroj:
Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W OEM
Všude jsem četl že je super ale zeptám se eště jednou a jestli to bude stačit.

Nový GPU:
ZOTAC GT 730 Low Profile 2GB DDR5
Tady zase nevím jestli deska najde tu grafiku když asi má jiný parametry a další věci.

Nový HDD:
WD AV-GP DS - 500GB
Tady zase nevim jestli je standard sata rychlosti jstejnej nebo jinej.

Potřebuju poradit s parametrama všech novejch komponentů který tam chci dát.

To má pan otec jako koníčka rychlý boot, že ses k tomu tak upnul? Kup si třeba WD Blue, ale jsou i rychlejší a pomalejší disky. Jestli je rychlé bootování opravdu taková vášeň, kup si SSD, třeba Samsung nebo Crucial.

Jak jsme říkali my pionýři, k bootování a obraně vlasti buď připraven!

Vy nejste asi moc normální, že? Tento disk má otáčky 5 900ot/min a hlavně jeho firmware je optimalizováno na kontinuální sekvenční zápis bez ohledu na data - videoaplikace jako nahrávání z bezpečnostních kamer, atd!
Ještě jednou:
WD a ani Seagate bych se už nevyhýbal.

Pozn.: Jo, nehledě na to, že jako samohrajka by stačila i platforma AM1, pokud tajné hry, pak AMD APU Kaveri by bylo nejspíše i výkonnější a hlavně méně žravé.