Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos souboru registru

Zdravím,
jak přenést registry ze staré instalace Windows 7,do nové instalace.
Registry si stáhnu,uložím,ale při pokusu o import soubor registru,mi program napíše,že soubor nelze importovat.Při přístupu k registru došlo k chybě.
Našel jsem tento odkaz,ale v registrech nemám avizované složky,třeba zkopírovat název klíče je neaktivní.

http://www.chip.cz/tipy-triky/prenos-optimalizaci- systemoveho-registru-na-jine-pocitace/

- takze ste sa pokusali zalohovat a preniest cele registre?

- nehnevajte sa na mna ale to je konina na entu, mate v tomto systeme naistalovane presne vsetky aplikacie, ovladace, kniznice, ... ako v tom z ktoreho ma byt ta zaloha, ma tento system identicku konfiguraciu?

ked chcete robit zalohy pre pripad aby ste nemuseli po reinstalacii znovu vsetko nastavovat a pritom ide o identicky HW, tak si nainstalovani OS, aplikacii, po urobeni prisposobeni na Vasu mieru a vsetkych nastaveniach UROBTE bitovu kopiu disku, ale nepokusajte sa o podobne kraviny.