Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory nastavení jacku

Čaute borci chci se zeptat mam repráky ale jak večně střídam sluchátka,repráky tak se mi kabel u jacku nějak poškodil a přestávaj hrát až když různě hejbu s tím kabelem u jacku tak začnou hrát oba,šlo by to ustřihnout a nějak udělat znova jack,prostě abych to kde je to poškozeny odstrihnul ?

Odpojitelny rozhodně není. A mam tady kabel jack-jack k externimu reproduktoru k telefonu. Šlo by to nastavit tutím že bych ho šmiknul v půlce reprákovej kabel taky a nastavil to ? Nebo dá se přimo něco takovýho pro tuten problém koupit?