Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při hraní her se PC sekne a nereaguje

Zdravím,

začalo se mi stávat, že po 10min hraní BF3 se mi sekne počítač a je slyšet takový ten opakující se zvuk (audioloop). Po hardrestartu sem prozkoumal Minidumpy a zkoušel vyhledat na Google, vyzkočilo že chyba může být v RAM pamětěch nebo v grafické kartě. Tak jsem na hodinu pustil Memtest86 a žádné chyby to nenašlo. Řekl jsem si, tak bude chyba v graf. kartě, jenže po výměně za jednu "starší" dělá to samé, akorát se mi zdá, že s ní PC vydrží "déle" hrát.

btw.: Drivery první karty jsem odinstaloval pomocí ofic. utility, a poté nainstaloval pro tu starou.

Chtěl bych se zeptat, kde bych měl tedy hledat závadu. Všechny komponenty až na kartu jsou postarší, napadlo mě tedy jestli nemůže být viníkem např. zdroj

Děkuji předem za rady

mě zase hry jsou dobře ale když vypnu hru a pak spustim internet (kdykoliv třeba i hodinu po vypnuní hry) tak se internetový prohlížec zasekne na 3-5 sekund a pak jde v pořádku také nevám proč¨

takto : hraju hru vypnu jí,jdu na nákup a spustim internet sekne se na 3-5sekund

nebo hraju hru vypnu a hned jsu na internet --||-- to samé

--||-- hru vypnu a spustim tento počítač --||--

dělají to jen některé hry

radyvpc: no jenže, mě se to sekne a už se to neodsekne :))

Wikan: Zátěž

CoCoChanel Hmm, je to možné, ale vyloučil bych problém u g. karty, protože že by to dělalo to samé u dvou zcela odlišných karet, které předtím jinak v pohodě fungovali, až teda do nedávna ?

Zkusím nainstalovat čistý OS, kdyby to náhodou byla opravdu vina driverů. Obávám se, ale že už nezjistím zda je chyba na motherboardu/zdroji/CPU :((