Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je 1TB HDD dostačující?

Dobrý večer,
chci si sestavit nové pc, všechny komponenty mám vybrané, až na HDD disk. Potřebuji poradit jak velký mám pořídit. Je to herní počítač, chci na něm hrát hry všeho typu, jako je např. Farcry 4, COD:AW ...
Dále se chci zeptat, jestli má procesor, nebo grafika vliv, jak je HDD disk zaplněný, nebo je to vše zálohováno v SSD disku??

Děkuji moc

Záleží, kolik her současně budeš chtít mít nainstalováno, kolik budeš mít ostatních dat (videa, fotky, mp3, ...), obecně 1TB je v dnešní době optimální a dostačující na cokoliv. Kdyžtak se dá kdykoliv kapacita snadno rozšířit dalším diskem.

Druhé části dotazu nerozumím.

Neudavas sumu kolko chces dat do Disku ale keby som ja skladal si hernu masinu tak rozhodne kupim 120 GB SSD na ktorom bude SYSTEM (Windows, ovladace a programi)
A tan druhy KLASICKY 1TB disk by som mal na hry/hudba/filmy atd...
----
Ta tvoja posledna otazka je neako divne polozena... CO MA BYT ZALOHOVANE NA DISKU ?!
Je jedno pravidlo a je jedno ci mas SSD alebo klasicky disk a to je to ze nikdy nezapln DISK do plna inak moze dosit k spomalenie alebo mrznutiu systemu