Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb Lenovo G505S - po 10 minutách vypadává wifi

čaute lidičky mám takovej problém...pořídil jsem si ntb Lenovo g505S všechno super šlape krásně ale at se připojím na jakýkoliv wifině cca po 10 minutách se nemůžu připojit na žádnou stránku jelikož mi to píše omezený a nebo bez signálu nebo podobný blbosti! takže musím odpojovat a připojovat znova a ppřád dokolečka jak blbec :-( Nevíte někdo prosím co stím? nebo to mám rovnou odnést na reklamaci? předem díky za odpovědi :-)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)
Změna nicneříkajícího předmětu, původně: Ntb Lenovo G505S (host)

Ty brdo ked nevies ani ovladace instalovat tak sa do toho radsej ani neser lebo to pokazis este viac... radej si zavolaj niekoho kdo vie viac ako ty alebo to daj do servisu..
Ako sorry ale ak nevies si naisntalovat/preinstalovat ani ovladace tak nema cenu to tu vysvetlovat a vypisovat litanie...
Sorry
----
Ale podla mna mas nieco zle nastavene vo Vlastnotiach tvojej WIFI karty alebo si vypni "USPORNY REZIM pre WIFI" To znamena ze ti vypinaa zapina Wifi kartu ked snou nepracujes.
Alebo skus ist kamaratovi na Wifi ci aj u neho ti bude vypadavat.