Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí disk místo HDD

Zdravim, chtěl bych se zeptat, jestli je možné, když mi odchází HDD v NTB, tak místo něj používat externi disk WesternDigital
1TB? Díky předem za odpověď :)

Hezké ráno,
pokud je OS Windows XP a novší, hardware odpovídá požadavkům na wintousb a NTB umožňuje boot z USB, pak je to možné. Pomocí aplikace WinToUSB nainstalujete OS na externí HDD. Nastavíte pořadí spouštění v Biosu a je to.

Ale:
- spouštění je pomalé
- je to až trapně nepraktické
- je to vhodné pro řešení problémů, zazálohování dat při poškozeném OS ...

Nevidím důvod proč nekoupit interní HDD a jednoduše ho v NTB vyměnit.