Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradí někdo jak předělat film na DVD v Neru?

Dobrý den,poradí prosím Vás někdo,jak mám předělat film na DVD?Stáhnul jsem si jeden film a chtěl bych ho vypálit jako DVD.Prosil bych přesně postup,na co mám klikat v Neru,jestli Vás teda neobtěžuji takovým dotazem....Jinak používám Nero 7

Předem děkuji za Váš čas...

to legalne rodinne video od kamarata vypalis jednoducho
pusti si nero express klikni na video/pictures nalavo v ponuke uvidis DVD video files klikni a vloz subory ktore mas

myslim ze express vytvori strukturu sam tak je jedno ci tam das video TS alebo len voby