Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový procesor

zdravim rozhodl jsem se vyměnit procesor socket AM3+ nyní mám procesor AMD Phenom II X2 545 procesor 3.00 GHz základní desku mam Asus M5A78L LE koupil jsem si FX 6100 3,3 GHz 14.mb total cache a při vyměně procesoru se mi počítač sekl při načítání windows 7 64 bit a nekdy se to seklo i při zapinani počítače jak je zobrazen nazev zakladni desky a zobrazeni tlačítek pro bios a boot menu. KDyž sem vratil procesor tak to opět jede díky za rady :)

- Vlozis nazpet to CPU co jsi mel predtim, stahnes posledni verzi BIOSu ze stranek tvé zakladni desky, kde ti nabidnou soubor typu ".CAP" (tusim) ktery das na USB klic, po restartu vejdes zpet do BIOS a aktializujes ho. (mela by tam na to byt funkce)

- Druha moznost je, aktializovat BIOS primo pod OS, tudiz Windows, ale tuto moznost nedoporucuji, jelikoz, antivirus, nebo jiny SW muze tuto proceduru nejak blokovat, ale nerikam ze to nejde :-) (BIOS FLASH UTILITY)

Dobrý den,
rád bych vyměnil procesor AMD Athlon(tm) II X3 450 3.20Ghz za jiný. Poradíte mi prosím? Byl bych rád kdyby strop byl 3000kc. Popřípadě i tichý chladič, který to zvládne uchladit při zátěži.
Nevím co zvládne moje deska MSI 760GM-E51 (FX).
Děkuji za odpověď