Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačtení Flash disku.

Zdravím,
předem se omlouvám jestli jsem to vložil do špatné kategorie. Mám problém že se mi v PC nechce načíst USB Flash disk (16 GB). Když ho dám do PC tak mi to nic neukáže ani Windows nevydá zvuk . Četl jsem nějaké návody a tam bylo že se má vymazat soubor INFCACHE.1 že se tam ukládají všechny informace o USB. Ale já ho nemužu najít. Bylo tam psané že to bude v C:\windows\inf\. Ale když si nastavím aby bylo vše viditelné tak ho tam i tak nevidím . Když to zadám do Startu tak mi to taky nic nenalezne.

Můžete mi prosím nějak pomoci ? :)

To bych poprosil o návod

na 1.pc povolit sdílení nějakého adresáře nebo cd nebo flashky. povolím buď eveyonemu, u profi windows lze nastavit práva konkrétnímu uživateli.
profi sdílení používá libovolný uživatelský účet toho 1.pc s heslem.
na druhém pc přimapuju disk:

net use x: \\1.ip\sdileny_disk /user:1.účet heslo

s admošským účtem k 1.pc můžu použít i c$,d$...

síť pro sdílení nesmí být nastavena jako veřejná. a pokud nechcu aby se mi každý bez oprávnění kamkoli připojoval, nemůže to být ani domácí síť/homegroup (obdoba zjednodušeného sdílení v xp home).
čili pracovní síť.