Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sshd vs. W7

Čus hoši, přeinstaloval jsem si ntb. z W8.1 na W7 kvůli kompatibilitě programů, mám SSHD disk 1Tb + 8Gb a jediný co ted řeším je doba bootování.. u W8 jsem to měl za cca 7.s kdežto u W7 čekám alespoň 1min. není to tím že mi w7 nenačte bios v UEFI modu? :) protože když dám bios do UEFI modu, tak mi to OS 7 nevidí :)

to já vím, ale né až o tolik, a postupoval jsem dle návodu, formátoval jsem disk a nainstaloval os7 a cache sshd disky by se měl automaticky nastavit a v porovnání bootovány z youtube, mě to trvá odost déle a jediné co me napadlo přepnout v Biosu SATA Controller Mode z AHCI na IDE protože bootování pod IDE trvalo cca 5s. ale potom mi naskočil Bluescreen :D

Kaaaamo ale to je normalna vec ze Windows 7 sa dlhsie spustaly oproti Windows 8.
A ty mas urcite 5400 otačkovy ten Disk ze ? :-D no tak sa nediv ze ti trva 1 minutu kym sa ti nabehne Windows 7 !
Keby si mal aspon 7200ot. alebo SSD disk tak mas nabehnuty system rychlejsie.